oddział przedszkolny - 10.09.24 godz. 15.00
kl. 1 - 10.09.24 godz. 15.30
kl.2 - 10.09.24 godz. 15.00
kl. 3 - 12.09.24 godz. 16.00
kl. 4 i 5 - 10.09.24 godz. 15.30
kl.6 - 11.09.24 godz. 15.45
kl. 7 - 12.09.24 godz. 15.00
kl.8 - 12.09.24 godz.15.30
oddział przedszkolny - 10.09.24 godz. 15.00
kl. 1 - 10.09.24 godz. 15.30
kl.2 - 10.09.24 godz. 15.00
kl. 3 - 12.09.24 godz. 16.00
kl. 4 i 5 - 10.09.24 godz. 15.30
kl.6 - 11.09.24 godz. 15.45
kl. 7 - 12.09.24 godz. 15.00
kl.8 - 12.09.24 godz.15.30
Obiady ruszają od 16.09.2024 r. Koszt obiadu: 8.10 zł.
Deklaracja na obiady należy składać do 11.09 do godziny 13.00.
Prosimy o dokonywanie wpłaty za wrzesień 2024r. do 18 IX.
Za kolejne miesiące prosimy o dokonywanie opłaty do końca miesiąca poprzedzającego miesiąc za który jest opłata.
Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 o godzinie 9.00.
WYPRAWKA kl. 2 i 3 - rok szkolny 2024/25
Zeszyt 16- kartkowy w kratkę (matematyka)- 3 sztuki
Zeszyt 16- kartkowy z liniaturą – 3 sztuki
Zeszyt 16- kartkowy w kratkę (środowisko/ przyroda)
Zeszyt 16- kartkowy (do korespondencji)
Wyposażenie piórnika: ołówki (HB)- 3 sztuki, kredki ołówkowe (nie trójkątne, w drewnianej oprawie,
12 kolorów), gumka, temperówka zamykana, klej w sztyfcie- 4 sztuk, linijka, kolorowe cienkopisy, nożyczki, mazaki
Przybory i rzeczy które dzieci pozostawiają w klasie:
Blok rysunkowy biały formatu A4- 2 sztuki
Blok rysunkowy biały formatu A3- 2 sztuki
Blok techniczny biały formatu A4- 4 sztuki
Blok techniczny biały formatu A3- 4 sztuki
Blok techniczny kolorowy formatu A4- 3 sztuki
Blok techniczny kolorowy formatu A3- 3sztuki
Zeszyt papierów kolorowych samoprzylepnych- 3 sztuki
Farby akwarele
Pędzel do farb- cienki i gruby
Kredki pastele suche
Kredki świecowe
Plastelina- 2 opakowania
Farby plakatowe (w tubkach, najlepiej ASTRA) 4 dowolne kolory
Segregator (na format A4)
papier ksero 1x
chusteczek higieniczne w kartoniku- 1x
Na cały rok szkolny:
8 ręczników papierowych
16 rolek papieru toaletowego
Strój gimnastyczny w worku (wygodny, nie krępujący ruchów): biała koszulka, spodenki, buty na gumowej podeszwie
PROSZĘ O PODPISANIE WSZYSTKICH RZECZY DZIECKA
Wyprawka szkolna ucznia klasy I
Zeszyty:
(zeszyty obłożone i podpisane- imię i nazwisko,klasa)
Przybory i rzeczy, które będziemy przechowywać w szkole:
Wyposażenie piórnika: 2 zaostrzone ołówki HB lub B, kredki ołówkowe zaostrzone, kolorowe cienkopisy,klej w sztyfcie, dobrze tnące nożyczki, linijka, gumka, temperówka
Strój gimnastyczny: biała bluzka, ciemne spodenki lub getry, obuwie sportowe na białej podeszwie (wszystko w worku podpisane)
Pozostałe:obuwie zmienne z białą podeszwą, worek na obuwie, ręczniki papierowe (6 sztuk), chusteczki higieniczne (2 pudełka),papier toaletowy(6 sztuk), mydło z pompką (2 sztuki),mokre chusteczki (2 sztuki).
W czerwcu wyjechaliśmy na "Zieloną Szkołę". Udało się nam zdobyć Czantorię. Odwiedziliśmy Ustroń, Wisłę. Dodatkowo mieliśmy okazję zobaczyć „Sportowe Trofea Adama Małysza", skocznię Malinka im. Adama Małysza, Pałac Prezydencki i tamę na Wiśle.
06 czerwca 2024r. w naszej szkole gościliśmy uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Simony Kossak w Dobrzyniówce i Szkoły Podstawowej im. Wspólnoty Polskiej w Białostoczku na zawodach sportowych. Nasi uczniowie dostarczyli nam dużą dawkę emocji i zabawy
6 czerwca 2024 r. w Wiejskim Domu Kultury w Rafałówce spotkały się społeczności 3 szkół: Szkoły Podstawowej im. Simony Kossak w Dobrzyniówce, Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Rafałówce i Szkoły Podstawowej im. Wspólnoty Polskiej w Białostoczku. W ramach projektu "TerapeutycznaSieć" wspólnie uczyliśmy się i rozwijaliśmy umiejętności rękodzielnicze szydełkując robaczki - Pożeracze Smutków i słodkie pszczółki.
3 czerwca 2024 r. byliśmy z wizytą w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej.
25 maja 2024r. mieliśmy okazję oglądać historyczny mecz.
28 maja 2024r. uczniowie klasy VIII wraz z wychowawawczynią P. Ewą Jaworowską i P. Kasią Szczęsnowicz zorganizowali pożeglalny wyjazd do kregielki Kulą Hula.
22 maja 2024r. mogliśmy uczestniczyć w warsztatach - ozdoby z filcu.
24 maja 2024r. roku uczniów klas IV-VIII odwiedziła Grupa „Zaelektryzowani”, która przybliżyła wszystkim wiedzę z zakresu chemii i fizyki.
24 maja 2024r. uczniowie klasy II mogli poznać tajniki funkcjonowania niektórych urzadzeń.
14,15, 16 maja 2024r. uczniowie klasy przystapili do egzaminów. Trzymamy kciuki.
15 maja 2024r. odbyły sie I Gminne Konfrontacje Recytatorskie im. Jana Leończuka. Uczennica naszej szkoły Rozalia zdobyła I miejsce, a wyróżnieni zostali Maryna, Zosia, Hubert i Piotr. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Jesteśmy bnardzo dumni z WAS.
8 maja 2024r. wybraliśmy się na spektakl „Niezwykłe życie podwodnych zwierząt”. Po wizycie w teatrze przyszedł czas na lody.
Powered by aSc EduPage