14.06.2023
Dzisiaj wybraliśmy się na wycieczkę rowerową do Zabłudowa.
Celem podróży były lody i spacer po parku.
14.06.2023
Dzisiaj wybraliśmy się na wycieczkę rowerową do Zabłudowa.
Celem podróży były lody i spacer po parku.
Nowa galeria Dzień Rodziny - klasa III została dodana do albumu fotograficznego
Kolejny sukces uczennic naszej szkoły.
Uczennice klasy 2-giej
Martyna Prus oraz Zofia Korolczuk
otrzymały wyróżnienie
w II edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego Patron roku
i jego twórczość „Magia obrazu – ilustracje do utworów Aleksandra Fredry”.
Konkurs został zorganizowany przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!
13,06,2023
W dniu dzisiejszym przy współpracy z Książnica Podlaską oraz Biblioteką Publiczną w Zabłudowie odbyły się warsztaty fotograficzne z fotografem Piotrem Niedźwiedziem 
Po krótkim wstępie z teorii fotografii uczniowie mieli możliwość stworzyć nietuzinkowe zdjęcia w plenerze
11 VI 2023r.
11 czerwca odbyła się uroczystość w Zaciszu.
W tym dniu p. Monika Wysocka odebrała Odznakę Honorową Sybiraka, a nasi uczniowie przygotowali krótką cześć artystyczną
Uczniowie klas młodszych poznali sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Programowali roboty edukacyjne Photon, drukowali na drukarce 3D oraz tworzyli modele z kloców lego.
Uczniowie zdają egzamin na kartę rowerową.
Gratulujemy wszystkim pozytywnego rezultatu.
Teraz mogą bezpiecznie ruszać w drogę...
Na lekcjach techniki podczas omawiania elementów elektroniki uczniowie korzystają ze sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości
Głównym celem akcji jest budowa pozytywnego wizerunku czytania. Sprawienie, by książka nie kojarzyła się młodym ludziom z obowiązkową lekturą, lecz z czymś przyjemnym, ze spokojem, z wolnym czasem i rozrywką. Dajemy każdej uczennicy i uczniowi okazję do poczytania sobie w gronie koleżanek i kolegów, w miłych, niecodziennych okolicznościach, bez dorabiania dydaktycznej otoczki. Akcja ma również za zadanie zachęcić tych uczniów, którzy nie odkryli jeszcze radości z czytania i traktują je jako przykry obowiązek. Nie zmuszamy ich, lecz motywujemy.
11.06.2023r
Klub Wolontariusza z naszej szkoły zakończył akcję zbiórki pieniędzy na rzecz potrzebującym - tym razem pieniądze zostaną przeznaczone na produkty weterynaryjne Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku.
Zebraliśmy 1448 zł ze sprzedaży ciast. Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i paniom z obsługi szkoły serdecznie dziękujemy za zaangażowanie się w tę akcję.
Nowa galeria Poznajemy Polskę została dodana do albumu fotograficznego
A dziś nasi uczniowie brali udział w warsztatach ekologicznych z zakresu przeciwdziałania emisjom spalin.
Uczennica klasy IV Martyna Ostaszewska za udział w konkursie „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych sytuacji unikamy” organizowanego przez KRUS otrzymała dyplom.
Cieszymy się i gratulujemy
W duchu założeń zero waste uczniowie klasy 2 wykorzystali rabarbar (z przedstawienia "Rzepka") i upiekli z nim pyszne ciasto. Pycha...
"Zasadził dziadek rzepkę w ogrodzie...". Tymi słowami rozpoczęliśmy część artystyczną przygotowaną dla naszych rodziców i bliskich. Cieszymy się bardzo, że publiczność dopisała, a najważniejsze, że udało nam się utrzymać wszystko w wielkiej tajemnicy. Dziękujemy, że bez zbędnych pytań zdali się Państwo na nas i pomogli w przygotowaniu strojów. Nasze spotkanie zakończyliśmy pierwszym w tym roku kalendarzowym ogniskiem.
2. VI 2023r.
2 czerwca 2023 r. w ramach obchodów Dnia Sporu odwiedziliśmy Szkołę Podstawową im. Simony Kossak w Dobrzyniówce. Konkurencje sportowe obejmowały mecze koszykówki, piłki nożnej i sztafety oraz rywalizacje indywidualne.
Nasi uczniowie mogą pochwalić sie bardzo dobrymi wynikamia:
Wyścigi rzędów:
Rzuty do kosza:
Dodatkową atrakcją było ognisko , kiełbaski oraz lody.
Dziękujemy Szkole Podstawowej w Dobrzyniówce za zaproszenie i miłą zabawę.
Powered by aSc EduPage