Rewelacyjny występ naszych uczniów na zawodach pływackich. Zdobyliśmy dziewięć medali!!!
Julian Poleszczuk kl. VI - dwa złote,
Dominik Samsonowicz kl. IV - złoty i srebrny,
Krzysztof Małaszewicz kl. VI - dwa srebrne,
Weronika Antoniuk kl. I - srebrny,
Klaudia Iwanowicz kl. VI - brązowy,
Piotr Minko kl. V - brązowy.